W niedziele i święta:

fotoCzas trwania:05-01 - 05-31
Godzina:18:00
Częstotliwość:codziennie
Maj to miesiąc poświęcony Matce Bożej, której oddajemy cześć w śpiewie Litanii Loretańskiej podczas popołudniowych nabożeństw połączonych z mszą świętą.
Nabożeństwo fatimskie
fotoCzas trwania:05-13 - 10-13
Godzina:20:00
Częstotliwość:co miesiąc
Nabożeństwo Fatimskie odprawiane jest od maja do października, każdego trzynastego dnia miesiąca. Jest odpowiedzią na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzeszników. Wieczorna procesja ze świecami i figurą Matki Bożej wokół kościoła przypomina Fatimę i wydarzenia, które miały miejsce w czasie objawień Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi.
Nabożeństwo różańcowe
fotoCzas trwania:10-01 - 10-31
Godzina:16:00
Częstotliwość:codziennie
Miesiąc październik w tradycji Kościoła poświęcony jest w szczególny sposób mdlitwie różańcowej. Ta najprostsza a zarazem najbardziej skuteczna modlitwa przypomina i poddaje do rozważania najważniejsze wydarzenia z życia Jezusa i Jego Matki.